Trzyletni Kuba z Rybnika cierpi na SMA. Obecnie chłopiec porusza się na wózku. Choroba odebrała mu możliwość chodzenia i spowodowała skoliozę. Ogromną pomocą dla niego byłaby platforma wibracyjna.

Historię Kubusia opisywaliśmy tutaj: https://rybnik.dlawas.info/wiadomosci/pomozmy-kubie-stanac-na-nogi/cid,11999,a

Kubuś to wspaniały młodszy brat, waleczny, mądry, uśmiechnięty pogodny chłopiec, ciekawy świata, z ogromną empatią. Jego determinacja i wola walki zadziwiają otoczenie. Codzienne ćwiczenia u 3-latka nie mogą zamienić się w rutynę, dlatego wspaniałą pomocą w rehabilitacji byłaby platforma wibracyjna, z której Kubuś mógłby korzystać o każdej porze dnia, również podczas zabawy.
O marzeniu Kuby można przeczytać na: https://www.wishsurfing.pl/zbiorka/550

Fundacja Dziecięca Fantazja jest Organizacją Pożytku Publicznego, której celem jest wnoszenie radości w życie dzieci nieuleczalnie chorych i zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. Naszymi podopiecznymi są dzieci walczące z chorobami nowotworowymi, wadami wrodzonymi, schorzeniami genetycznymi i przewlekłymi. Od 2003 roku, z pomocą firm, instytucji i osób prywatnych udało nam się spełnić ponad 7000 wyjątkowych marzeń.
Gorąco zapraszamy rodziców/ opiekunów chorych dzieci do zgłaszania fantazji swoich pociech. Wystarczy wejść na naszą stronę https://f-df.pl/ Marzenia chorych dzieci mogą stać się rzeczywistością, trzeba tylko zgłosić je do nas.