OFERTA REKLAMOWA PORTALU

REKLAMA

Nasz portal informacyjno-rozrywkowy to najmłodsze, ale też jedno z najczęściej odwiedzanych mediów w Rybniku. Dziennie portal odwiedza średnio kilka tysięcy osób z naszego miasta i powiatu. Osoby te dokonują kilkuset tysięcy odsłon miesięcznie. Portal Rybnik.DlaWas.info to także aktywna społeczność na facebooku i jeden z kilkudziesięciu portali w ramach ogólnopolskiej sieci DlaWas.info. Reklama na naszym portalu to więc jedna z najskuteczniejszych i najtańszych metod dotarcia do klienta w Rybniku i powiecie rybnickim. Dodatkowo nasz portal to comiesięczne medium w wersji drukowanej. Na łamach bezpłatnych dodatków prasowych do Rybnik Dla Was: "MadeInRybnik" oraz "Rybnik27 Dla Was. Forum Dzielnic" publikujemy artykuły dotyczące rodzimego biznesu, promujące rybnickich przedsiębiorców i ich firmy, a także prezentujące wiadomości z 27 rybnickich "małych Ojczyzn" - dzielnic, o których działalności rzadko można przeczytać cokolwiek w mediach w naszym mieście. 

Nasz portal jest wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. 
 
Kontakt w sprawie reklamy:
Tomasz Czarnecki, e-mail: reklama@rybnik.dlawas.info

Kontakt w sprawie publikacji oraz reklam w naszych tytułach prasowych:
madein@rybnik.dlawas.info
rybnik27@dlawas.info

PATRONAT MEDIALNY
Wyróżnij się! Nasz portal oferuje patronat medialny dla regionalnych inicjatyw, akcji, imprez i wydarzeń o charakterze edukacyjnym, kulturalnym, sportowym itp. W ramach objęcia waszego wydarzenia patronatem medialnym zobowiązujemy się do wzajemnych świadczeń i stajemy się Twoim partnerem. O objęciu danego wydarzenia patronatem medialnym portalu decyduje redaktor naczelny.

Z kim współpracujemy?
Jesteśmy regionalnym patronem medialnym wyścigu kolarskiego Tour de Pologne, byliśmy patronem Szybowcowych Mistrzostw Świata, współpracujemy z Prestige MJM i Areną Gliwice i relacjonujemy najciekawsze wydarzenia i koncerty, które odbywają się w Arenie, m.in. koncert Jamesa Blunta, zespołu Scorpions, galę Disney On Ice, Tribute to Hans Zimmer, Eurowizję Junior. Jesteśmy akredytowaną redakcją na wydarzenia odbywające się na Stadionie Śląskim - relacjonowaliśmy m.in. mecze reprezentacji Polski w Lidze Narodów i Tauron Speedway Euro Championships. Patronujemy też wielu lokalnym wydarzeniom, m.in. Mistrzostwom Śląska w Grzybobraniu, EURO/Mundialowi dla Dzielnic, festynom w dzielnicy Golejów, wyścigowi Biker Race Zamysłów, HOYM Industry Fest, Dniom Aeroklubu ROW.   

Oferty dot. patronatów medialnych, sponsoringu, współpracy można nadsyłać na:
wspolpraca@rybnik.dlawas.info

NASZA OFERTA

Programy, działy, cykle

Nasz portal to również kanał informacyjno-rozrywkowy w serwisie YouTube, w którym prezentujemy nasze materiały wideo (w tym z wykorzystaniem drona), nasze programy jak np. "O Rybniku przy kawie", gdzie z zaproszonymi gośćmi rozmawiamy na ważne dla mieszkańców Rybnika tematy (m.in. prowadziliśmy debatę prezydencką przed wyborami samorządowymi w 2018 roku), a także przygotowywane przez nas dla naszych klientów i partnerów filmy promocyjne, reklamowe oraz spoty wyborcze.

Na naszym kanale YouTube w cyklu "Rybniczanie" pojawiają się także wywiady z wyróżniającymi się rybniczanami, pasjonatami, osobami nietuzinkowymi, które kochają Rybnik. Uczestnictwo w programie może być doskonałym pomysłem na tzw. personal branding.

W ramach podsumowania danego roku organizujemy galę "Rybniczanie", podczas której wręczamy statuetki i tytuły "Rybniczan Roku" w kategoriach: Biznes, Samorząd, Kultura, Edukacja, Sport.  

Przedsiębiorcy mogą u nas publikować również oferty pracy - w dziale Ogłoszenia lub w inny sposób. Restauracje zachęcamy do współpracy w ramach naszego cyklu "Niedziela bez fartucha", w którym publikujemy recenzje odwiedzanych przez nas lokali z regionu i przyznajemy im (lub nie) znak jakości "Złoty/Srebrny lub Brązowy Tyglik". Z kolei przedsiębiorców z branży rozrywkowej zapraszamy do współtworzenia naszego cyklu "Niedziela bez nudy", w którym publikujemy recenzje odwiedzanych ciekawych miejsc ze Śląska i bliskich okolic, np. parków rozrywki, ogrodów zoologicznych itp.     

Konkursy

Doskonałym sposobem na promocję swoich produktów i usług na naszym portalu i w mediach społecznościowych są konkursy dla Czytelników, w których Państwa produkty i usługi mogą stanowić formę nagrody. Z naszego doświadczenia wynika, że jest to jedna z najbardziej efektywnych form promocji. 

Filmy reklamowe, promocyjne, spoty

Nasza oferta reklamowa i promocyjna obejmuje organizację kampanii reklamowych, promocyjnych, marketingowych, fotografię produktową, realizacje spotów reklamowych i promocyjnych (także z wykorzystaniem drona) zarówno dla klientów biznesowych, jak i dla administracji, samorządów, ich jednostek (w tym szkół) oraz dla organizacji pozarządowych. Stawiamy przede wszystkim na personalizację naszej oferty i długotrwałe relacje, stąd nasza oferta jest każdorazowo "szyta na miarę". Nasi graficy mogą przygotować specjalnie Dla Was także gadżety reklamowe, dyplomy, plakaty, banery, wizytówki, logotypy, zaproszenia i inne materiały. 

Przykładowa realizacja:
https://www.youtube.com/watch?v=8_JJpeMH2jE&list=UUc4zc1BBJeyiVypGC5PqE_Q

Made In Rybnik

Zachęcamy również rybnickich przedsiębiorców o ubieganie się o znak jakości "Made In Rybnik", którym można następnie posługiwać się na swoich materiałach promocyjnych i oznaczać nim swoje produkty. Posiadacze znaku jakości "Made In Rybnik" mają również zapewniony nasz specjalny, medialny pakiet promocyjny.

Akcje charytatywne

Od prawie trzech lat nasz portal angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne. W ramach działu "Pomagamy Rybnik Dla Was" wspomagamy organizowane w celach charytatywnych zbiórki rzeczowe czy finansowe. Ponadto organizujemy w naszych mediach społecznościowych akcję "Skarbonka na Lajki", w ramach której w zamian za nowe polubienia dla naszej strony na Facebooku przekazujemy określoną kwotę na wybrany cel, najczęściej charytatywny, choć niekoniecznie. 

Medium obywatelskie

Jesteśmy medium obywatelskim, tzn. nie działamy dla osiągnięcia zysku, a wszelkie nasze dochody przeznaczamy na działalność statutową naszego wydawcy - Stowarzyszenia "Akademia Rozwoju Edukacji Kreatywnej". Innymi słowy wykupując reklamę i inne usługi na Rybnik Dla Was wspierasz wyjazdy dzieci z ubogich rodzin na kolonie i obozy, wspierasz fundowanie dzieciom i młodzieży stypendiów, wspierasz organizację zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży szkolnej, działalność świetlic środowiskowych, wspierasz działalność na rzecz dzielnic, ochrony dziedzictwa przyrodniczego oraz kulturowego Rybnika oraz działalność kulturalną na rzecz mieszkańców naszego Miasta, w tym np. seniorów.  

W celu wsparcia niezależnego dziennikarstwa i celów statutowych naszego wydawcy możesz przekazać nam swój 1% podatku.

Aby środki do nas trafiły w odpowiednim formularzu PIT muszą być wypełnione co najmniej trzy pola:

  • Numer KRS: 0000 215 720
  • Cel szczegółowy 1% : STOWARZYSZENIE AREK
    Pomocne będzie także wypełnienie pola „Wyrażam zgodę” : X
Za wszelką pomoc z góry dziękujemy!

Współpraca ze szkołami


Współpracujemy także ze szkołami w ramach naszego działu "Edukacja", gdzie publikujemy różnego rodzaju "wieści ze szkół", ale dla uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów oferujemy możliwość odbycia praktyk w naszej redakcji. W ramach naszego działy "Młodzi mówią!" uczniowie rybnickich szkół mogą także publikować własne artykuły i nabierać dziennikarskich szlifów. Obecnie dział ten powstaje we współpracy z II Liceum Ogólnokształcącym im. A. F. Modrzewskiego w Rybniku. Dla zainteresowanych szkół oferujemy też możliwość zorganizowania warsztatów, zajęć medialnych (jednorazowych bądź cyklicznych) lub szkoleń dla rad pedagogicznych z zakresu współpracy z mediami. 


Inne
Restauracjom oferujemy też system do zamawiania jedzenia za pośrednictwem naszego portalu. Możemy też pośredniczyć w sprzedaży biletów.

Wydawca - oferta

Nasz wydawca - Stowarzyszenie "Akademia Rozwoju Edukacji Kreatywnej" - zajmuje się również szkoleniami, edukacją, organizacją wypoczynku dla dzieci i młodzieży (np. dla dzieci pracowników firm) oraz organizacją eventów (konkursów, festynów, turniejów, imprez sportowych, konferencji itp.). Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do kontaktu: stowarzyszenie.arek@gmail.com

REKLAMĘ MOŻESZ ZAMÓWIĆ W DOWOLNY SPOSÓB!

2

Telefonicznie:
603 627 389
729 968 103

3

Online: 
Wybierz i opłać przez PayU

Do zapłaty: 0,00 PLN brutto

Sekcja
Zamknij [X]