| Źródło: Materiały prasowe: PGG ROW Rybnik (profil społecznościowy), wyniki dzięki relacji w SABMAR.tv, zdjęcie poglądowe: Jacek Guzik
Kacper Woryna z awansem do cyklu Speedway Euro Championship! W węgierskim Nagyhalasz było jednak nerwowo
1. Grigorij Łaguta (Rosja) - 15 (3,3,3,3,3) + 1. miejsce w finale
2. David Bellego (Francja) - 12+3 (2,3,3,1,3) + 2. miejsce w finale
3. Vaclav Milik (Czechy) - 11+2 (3,2,2,3,1,) + 3. miejsce w finale
4. Michael Jepsen Jensen (Dania) - 13 (2,3,3,2,3) + wykluczenie w finale
5. Kacper Woryna (Polska) - 12+1 (2,2,2,3,3)
-----------------------------------------------------------
6. Anders Thomsen (Dania) - 10+0 (2,3,3,0,2)
7. Paweł Przedpełski (Polska) - 8 (1,2,2,2,1)
8. Jurica Pavlic (Chorwacja) - 6 (0,0,1,3,2)
9. Siergiej Łogaczow (Rosja) - 6 (3,w,1,1,1)
10. Bartosz Smektała (Polska) - 6 (1,2,1,0,2)
11. Peter Kildemand (Dania) - 4 (3,1,0,w,-)
12. Andriej Kudriaszow (Rosja) - 4 (0,1,0,2,1)
13. Adrian Miedziński (Polska) - 4 (1,1,2,0,-)
14. Andrzej Lebiediew (Łotwa) - 3 (0,w,1,2,0)
15. Tobiasz Musielak (Polska) - 2 (2,t)
16. Bjarne Pedersen (Dania) - 2 (1,0,0,1,0)
17. Roland Kovacs (Węgry) - 2 (0,1,0,1,0)
Bieg po biegu:
1. Łogaczow, Bellego, Pedersen, Kovacs
2. Kildemand, Thomsen, Miedziński, Lebiediew
3. Milik, Jepsen Jensen, Przedpełski, Kudriaszow
4. Łaguta, Woryna, Smektała, Pavlic
5. Jepsen Jensen, Woryna, Kildemand, Pedersen
6. Thomsen, Smektała, Kudriaszow, Łogaczow (w/u)
7. Łaguta, Przedpełski, Kovacs, Lebiediew (w/u)
8. Bellego, Milik, Miedziński, Pavlic
9. Thomsen, Przedpełski, Pavlic, Pedersen
10. Łaguta, Milik, Łogaczow, Kildemand
11. Jepsen Jensen, Miedziński, Smektała, Kovacs
12. Bellego, Woryna, Lebiediew, Kudriaszow
13. Milik, Lebiediew, Pedersen, Smektała
14. Woryna, Przedpełski, Łogaczow, Miedziński
15. Pavlic, Kudriaszow, Kovacs, Kildemand (w/su)
16. Łaguta, Jepsen Jensen, Bellego, Thomsen
17. Łaguta, Musielak, Kudriaszow, Pedersen
18. Jepsen Jensen, Pavlic, Łogaczow, Lebiediew
19. Woryna, Thomsen, Milik, Kovacs
20. Bellego, Smektała, Przedpełski, Musielak (t)
Bieg ostatniej szansy:
Bellego, Milik, Woryna, Thomsen (w/su)
Finał:
Łaguta, Bellego, Milik, Jepsen Jensen (w/su)
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj