Od 31 lipca widzowie mogą zobaczyć w Multikinie na wielkim ekranie premierowo „Nieobliczalnego" z Russellem Crowe w rolach głównych. Ponadto do repertuaru dla najmłodszych powrócą „Gru, Dru i Minionki". W weekend 1-2 sierpnia odbędą się przedpremierowe pokazy komedii „Włoskie wakacje", która wejdzie do kin 7 sierpnia br. Ponadto Multikino wspólnie z Telewizją Polsat pokaże wybrane mecze Ligi Mistrzów UEFA.

31 lipca w kinach sieci Multikino premię będzie miał wyczekiwany thriller „Nieobliczalny”. W roli głównej widzowie zobaczą Russella Crowe, zdobywcę OSCARA za wcielenie się w Maximusa w słynnym „Gladiatorze”.  
„Nieobliczalny” to thriller, którego główny bohater czuje się skrzywdzony, niewidzialny i wyrzucony poza nawias społeczeństwa. Od lat narasta w nim gniew, frustracja oraz chęć odwetu, który byłby też krzykiem rozpaczy. Widzowie zobaczą jak przelewa się czara goryczy. W tym czasie Rachel będzie przedzierała się przez zakorkowane miasto do pracy walcząc z czasem. Wszyscy kierowcy wokół są wzburzeni, ale jeden z nich jest tykającą bombą. Przepełniony gniewem i nienawiścią do świata, kipiący rządzą wymierzenia sprawiedliwości za wszystkie swoje nieszczęścia, tylko czeka na znak od losu. Gdy Rachel zatrąbi na głównego bohatera na światłach, nieznajomy ruszy za nią w pogoń, gotowy dać jej bolesną lekcję. To co zaczęło się jak uliczna sprzeczka, wkrótce zmieni życie Rachel i jej bliskich w krwawą walkę o przetrwanie z człowiekiem, który nie ma już żadnych hamulców.


1 i 2 sierpnia w Multikinie odbędą się przedpremierowe pokazy komedii „Włoskie wakacje”. Film wejdzie na stałe do repertuaru kin 7 sierpnia br.

„Włoskie wakacje” to historia z pięknymi krajobrazami Toskanii w tle, lokalnym winem, najlepszym risotto i włoskim słońcem, które zmienia wszystko. Główni bohaterowie filmu, Robert z synem Jackiem, przyjeżdżają do Włoch, by sprzedać rodzinną willę. Na miejscu okazuje się, że wymaga ona remontu, więc przymusowe wakacje potrwają jednak dłużej niż zakładali. W roli Roberta widzowie zobaczą największego twardziela Hollywood, Liama Neesona, który zamiast z bronią ścigać wrogów odda się gonitwie za szczęściem.

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl. 
Bilety na premierowe seanse można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną. 


Multikino wspólnie z Telewizją Polsat pokaże wybrane mecze Ligi Mistrzów UEFA na wielkich kinowych ekranach!

Liga Mistrzów UEFA to międzynarodowe, klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn klubowych, które zajmują czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych. Te najbardziej prestiżowe klubowe zmagania piłkarskie w Europie będzie można obejrzeć w jakości Super HD zapewniającej najwyższą jakość obrazu i dźwięku!

Telewizja Polsat zaprasza do Multikina na Ligę Mistrzów UEFA.

Multikino udostępnia swoje ekrany do transmisji meczów i stwarza możliwość doznania niezapomnianych wrażeń sportowych polskim kibicom Ligi Mistrzów UEFA.

Harmonogram transmisji:

 

1/8 finału:

7 sierpnia 2020 (piątek), 21:00 – Manchester City - Real Madryt

8 sierpnia 2020 (sobota), 21:00 – Barcelona – Napoli

 

Ćwierćfinały:

12 sierpnia 2020 (środa), 21:00 – Atalanta – Paris

13 sierpnia 2020 (czwartek), 21:00 – RB Lipsk – Atletico Madryt

14 sierpnia 2020 (piątek), 21:00 - Napoli lub Barcelona vs Chelsea lub Bayern

15 sierpnia 2020 (sobota), 21:00 - Real Madryt lub Manchester City vs Lyon lub Juventus

 

Półfinały:

18 sierpnia 2020 (wtorek)

19 sierpnia 2020 (środa)

 

Finał 2020:

23 sierpnia 2020 (niedziela)