Na parkingu przy Galerii Śląskiej w każdą sobotę wakacji na zmotoryzowanych widzów (i niezmotoryzowanych także) czekają seanse filmowe. Dziś o 21:30 na wielkim ekranie zobaczycie „Źle się dzieje w El Royale”. W kolejne weekendy m.in. "Venom", "Green book" czy "Cudowny chłopak". Wstęp wolny!

Informacja od organizatorów:
Z myślą o przyjaznym odbiorze dźwięku, przygotowano nie tylko tradycyjne nagłośnienie, ale także specjalny system pozwalający na usłyszenie produkcji za pomocą radia samochodowego ustawionego na odpowiednią częstotliwość. Dla widzów niezmotoryzowanych przygotowaliśmy 40 leżaków w specjalnie wydzielonych strefach przed ekranem. Na wszystkich uczestników seansów filmowych czekać będzie także bezpłatny popcorn. Pierwsze 50 osób, które przyjdą z ulotką dostępną w hipermarkecie Carrefour otrzyma zestaw podwójnego popcornu (promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów).

Warto pojawiać się nieco wcześniej – od godz. 20:30, aby zarezerwować najlepsze miejsca parkingowe do oglądania w samochodzie bądź zająć leżaki ustawione w pobliżu ekranu.

Repertuar kolejnych seansów:

13 lipca – „Źle się dzieje w El Royale”
20 lipca – „W starym dobrym stylu”
27 lipca – „Venom”
3 sierpnia – „Cudowny Chłopak”
10 sierpnia – „Najlepszy”
17 sierpnia – „The Florida project”
24 sierpnia – „Bodyquard zawodowiec”
31 sierpnia – „Green book”

Wstęp bezpłatny!