Data wydarzenia: 08.01.2020 17:00 - 08.01.2020 20:00
Miejsce wydarzenia: Kościół parafialny pod wezwaniem św. Jana Nepomucena w Rybniku-Chwałęcicach

Dzisiejszy występ Sabiny Jeszki i Miejskiej Orkiestry Dętej w Kamieniu rozpocznie cykl koncertów noworocznych. Rybnickie parafie będą też gościć Piotra Tłustochowicza i Magdę Steczkowską. Ponadto 8 stycznia w Chwałęcicach wystąpi Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, a jutro w Jejkowicach zabrzmią kolędy w wykonaniu zespołu Universe.

Koncert noworoczny Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk odbędzie się w kościele parafialnym pod wezwaniem Św. Jana Nepomucena w Rybniku - Chwałęcicach 8 stycznia po Mszy Świętej o godzinie 16 (koncert około 17:30). - Koncert może się odbyć dzięki determinacji księdza Grzegorza Jagieł, dzięki zaangażowaniu mieszkańców Chwałęcic i wsparciu darczyńców i sponsorów. Podczas koncertu będzie można złożyć dobrowolne datki na cele charytatywne - mówi radny Andrzej Sączek. 

Universe
wystąpi w niedzielę, 5 stycznia w parafii Matki Boskiej Szkaplerznej i św. Piusa X w Jejkowicach. Początek o godz. 18:30.Już dziś odbędzie się pierwszy koncert noworoczny Miejskiej Orkiestry Dętej i gwiazd - w kościele w Kamieniu wystąpi Sabina Jeszka.
Pełny program koncertów znajdziesz tutaj: https://rybnik.dlawas.info/rozrywka/juz-wkrotce-koncerty-noworoczne-w-rybnickich-kosciolach-wystapia-magda-steczkowska-sabina-jeszka-oraz-piotr-tlustochowicz/cid,13167,a