Data wydarzenia: 13.12.2019 19:00 - 13.12.2019 21:00
Miejsce wydarzenia: Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach. ul. 1 Maja 91b

Kabarety KAŁASZNIKOF i CZESUAF wystąpią przed publicznością 13 grudnia w Domu Kultury Chwałowice. Co pokaże Kabaret Czesuaf? Swój najnowszy program pt. "Przyjęcie", a w nim również skecze, nieemitowane dotąd w telewizji. Absolutne nowości prosto z Ryjka. Co pokażą gospodarze? Jak zawsze - absolutne premiery, jak zawsze - szalone rozgrzewki, jak zawsze - pokażą, że są świetni!

Bilety: 30 zł dostępne na www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.

Już w grudniu powraca tak bardzo wyczekiwane, najpiękniejsze kabaretowe przedsięwzięcie w Rybniku. Pełne młodzieńczego zapału i premierowych żartów. Oto przed Wami:

KAŁASZNIKOF ZAPRASZA 5.

Kabaret Kałasznikof https://pl-pl.facebook.com/KabaretKalasznikof na swoją rybnicką scenę zaprasza wyłącznie wybitnych gości, którzy pokazują swoje absolutnie najlepsze programy okraszone premierowymi skeczami. W grudniu ich gościem będzie Kabaret Czesuaf www.czesuaf.art.pl, https:www.facebook.com/czesuafkabaret/. Obie grupy w listopadzie wzięły udział w Rybnickiej Jesieni Kabaretowej, więc do Chwałowic przyjadą z całą paletą nowych żartów i zabawnych skeczy.

Co pokaże Kabaret Czesuaf? Swój najnowszy program pt. "Przyjęcie", a w nim również skecze, nie emitowane dotąd w telewizji. Absolutne nowości prosto z Ryjka.

Co pokażą gospodarze?
Jak zawsze - absolutne premiery, jak zawsze - szalone rozgrzewki, jak zawsze - pokażą, że są świetni!

Kabaret Czesuaf istnieje od 2002 r. Przez ten czas dał się poznać jako sprawny obserwator rzeczywistości, który zawsze potrafi zaskakiwać publiczność świeżymi pomysłami. Kabaret stworzył i zaprezentował kilkanaście autorskich programów komediowych. W pamięć widzów zapadły m.in. takie skecze jak „Mowa Nienawiści”, „Rośliny doniczkowe” i „Ferie w Zakopanem”. Grupa zdobyła nagrody na najważniejszych festiwalach kabaretowych (jest m.in. kilkakrotnym laureatem PAKI oraz zwycięzcą RYJKA). Kabaret Czesuaf wziął udział w kilkudziesięciu realizacjach telewizyjnych, m.in. w Polsacie, TVP2 i Comedy Central („Kabaret na żywo”, „Dzięki Bogu już weekend”, „Latający Klub 2”). Występował również w największych widowiskach kabaretowych, m.in. Mazurskiej Nocy Kabaretowej, Festiwalu Kabaretu w Koszalinie, Płockiej Nocy Kabaretowej oraz Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej. Skład grupy tworzą: Olga Łasak, Tomasz Nowaczyk, Wojciech Kowalczyk i Maciej Morze. Strony: www.czesuaf.art.pl, https://www.facebook.com/czesuafkabaret/.

 

RYJEK 2018 „Przyjęcie”: https://www.youtube.com/watch?time_continue=79&v=A-oMsJdGGW8&feature=emb_logo.

Przed RYJKIEM 2019 w Radiu 90FM:

https://www.radio90.pl/znacie-te-twarze-opanowaly-studio-radia-90-wideo.html