Klaudia Peterko z Rybnika, Karolina Mikosz z Czerwionki-Leszczyn, Dominika Sołtysińska z Jankowic walczą o koronę najpiękniejszej w województwie śląskim. Szansę na tytuł Miss Śląska Nastolatek ma Daria Filip z Jejkowic. Możesz pomóc kandydatkom, oddając swój głos!

Trwa druga tura głosowania na MISS ŚLĄSKA INTERNETU 2020 oraz MISS ŚLĄSKA NASTOLATEK INTERNETU 2020. Głosowanie zakończy się w sobotę 1 sierpnia o godzinie 18:00. Zwyciężczynie otrzymają awans do ćwierćfinału Miss Polski 2020.Wśród kandydatek do tytułu Miss Śląska znalazły się:
21-letnia Dominika Sołtysińska z Jankowic, 19-letnia Karolina Mikosz z Czerwionki-Leszczyn i 18-letnia Klaudia Peterko z Rybnika.

Poznajcie kandydatki:

Dominika interesuje się podróżami, które uważa za sposób na to by uczynić swoje życie pięknym i pełnym wspomnień, które zawsze będziemy mieć w sercu. Pasjonuje się nauką języków obcych, w szczególności: języka angielskiego i hiszpańskiego. Jej hobby to wizaż. W wolnych chwilach lubi gotować, czytać dobre książki i ćwiczyć fizycznie.Pasją Karoliny jest rysowanie, które jest wspaniałym sposobem na relaks i wyciszenie. Nie wyobraża sobie życia bez tańca, który towarzyszy jej codziennie. Pozowanie do zdjęć sprawia Karolinie wiele przyjemności. Aby dbać o figurę oraz kondycję fizyczną uprawia sport. Chętnie uczy się języków obcych.Głównym hobby Klaudii, od lat dziecięcych jest wszystko, co jest związane z plastyką - szczególnie rysunek. Dzięki systematycznemu oddaniu pasji udało się Klaudii zdobyć wiele osiągnięć w tej dziedzinie. W czasie zimy jej ulubioną dyscypliną sportową jest jazda na desce snowboardowej, a w okresie letnim bieganie. Uwielbia także podróżować, ponieważ zdaniem Klaudii podróżując kształtujemy nie tylko swoją wiedzę o najdalszych zakątkach świata, ale również kształtujemy samych siebie i swój charakter. Interesuje się modą oraz zespołem Queen, którego muzyka jest nieodłącznym elementem jej każdego dnia.sukcesie artystycznym rybniczanki pisaliśmy niedawno: https://rybnik.dlawas.info/edukacja/sukces-uczniow-ii-liceum-ogolnoksztalcacego-w-ogolnopolskim-konkursie-na-znaczek/cid,14944,a

17-letnia Daria Filip z Jejkowic walczy o tytuł Miss Śląska Nastolatek.Głównym hobby Darii jest sport i taniec. 12 lat trenowała Ju-Jitsu zdobywając złote medale. Uwielbia tańczyć. Lubi pracę z ludźmi. Jest marzycielką i jednym z jej marzeń jest zostać prawnikiem korporacyjnym. Interesuje się modą i uwielbia pozować do zdjęć. Lubi słuchać muzyki, podróżować, oglądać filmy i śpiewać.Konkurs co roku odbywa się etapowo. Pierwsze eliminacje organizowane są na poziomie regionalnym, następnie zwyciężczynie regionów, wicemiss i zapraszane Panie biorą udział w ćwierćfinale, a następnie w półfinale. Wyłonione finalistki rozpoczynają zmagania o tytuł najpiękniejszej podczas Finałowej Gali.

Szczegóły głosowania na stronie:
https://www.misspolski.pl/missslaska/