Budynek PSSE w Rybniku został obrzucony papierem toaletowym. Przy sanepidzie postawiono też transparent.

Zapowiada się gorący wieczór w Rybniku. O 21:00 ponowne otwarcie klubu F2F na ul. Wiejskiej. Zaplanowano otwarcie klubu dla klientów przez cały weekend. To będzie świętowanie wygranej sprawy w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, który orzekł, że nałożony na klub zakaz prowadzenia działalności jest nieważny:
https://rybnik.dlawas.info/wiadomosci/wracamy-do-zywych-face2face-wygrywa-w-sadzie-i-moze-wznowic-dzialalnosc/cid,19757,a- Działania organów miały na celu zastraszanie innych przedsiębiorców - mówił na konferencji prasowej właściciel klubu, Marcin Koza: - Zwykły szary człowiek może podjąć walkę z systemem, który jak widać, kuleje i chce nas zastraszyć. 

Informowaliśmy także, że Prokuratura Okręgowa w Gliwicach przedstawiła kolejne działania w związku ze sprawą:
- W sprawie planowane jest kontynuowanie przesłuchań świadków, przeprowadzenie oględzin zabezpieczonych zapisów nagrań i wykonanie innych czynności - mówiła nam Joanna Smorczewska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gliwicach:
https://rybnik.dlawas.info/wiadomosci/prokuratura-o-uchyleniu-zakazu-prowadzenia-dzialalnosci-przez-wlasciciela-f2f-sad-do-chwili-obecnej-nie-sporzadzil-uzasadnienia-decyzji/cid,19823,a

Tymczasem, jak informuje czytelnik, dziś wejście do sanepidu w Rybniku zostało obwieszone papierem toaletowym. Przy budynku stanął też transparent z napisem: "Stop działaniom niezgodnem z prawem!"To dzieło Strajku Przedsiębiorców:
"SSanepid. Rybniccy przestępcy. Nie ma że długi weekend.
Bandytów działających w zorganizowanej pisowskiej grupie przestępczej niszczącej wolność i praworządność trzeba piętnować zawsze, tak jak kolaborantów SS w czasie wojny" - mówi przedsiębiorca i działacz polityczny Piotr Tanajno.