Fundacja Siepomaga prowadzi zbiórkę na leczenie czteroletniej Martynki Kaczmarek z Rybnika. U dziewczynki zdiagnozowano nowotwór złośliwy nadnercza lewego z przerzutami do wątroby, płuc, kości i szpiku w najwyższym stopniu zaawansowania klinicznego. Dzięki Państwa finansowemu wsparciu u dziecka będzie mogła zostać wdrożona łączona chemioterapia z immunoterapią w klinice w Greifswaldzie.

Martynka ma dopiero 4-latka, a już musi walczyć o swoje życie. Gdy usłyszeliśmy, że w brzuszku naszej córeczki kryją się dwa guzy, nasz świat się zawalił. Nasz dramat trwa do teraz, cały czas toczymy bitwę o zdrowie i życie Martynki. Operacja, chemioterapia, a rak cały czas nie odpuszcza... Wiemy, że nie możemy planować przyszłości, że najważniejsze jest tu i teraz, to, że możemy cieszyć swoją obecnością, póki jesteśmy razem...
Będziemy walczyć o naszą córeczkę, spróbujemy każdego możliwego sposobu, by pokonać nowotwór! Cena za życie Martynki to ponad półtora miliona! Każda złotówka jest na wagę złota, prosimy, pomóż nam walczyć o życie naszego dziecka! - apelują rodzice dziecka.

Jak można pomóc?
Wpłacając dowolną kwotę za pomocą "Skarbonki pomagacza" lub wysyłając sms. Szczegóły na stronie:

https://www.siepomaga.pl/walka-martynki?fbclid=IwAR3ts9JuUj51HHf3LG-euUf6to5-ICgzMEd7GNQYdipcP6KK6qjbI3K7r6w