Emocjonująca pod różnymi względami okazała się wczorajsza podróż na defiladę do Katowic. W pociągu na stacji Czerwionka-Leszczyny doszło do pobicia - nietrzeźwy mężczyzna pobił pasażera, który zwrócił uwagę na jego aroganckie zachowanie. Agresor uciekł z miejsca zdarzenia przed przyjazdem funkcjonariuszy. Policja prosi świadków pobicia o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

O pobiciu w pociągu na stacji Czerwionka-Leszczyny (przy ul. Kolejowej) poinformowała nas Czytelniczka. Rybnicka policja potwierdza tę informację.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do pociągu na stacji Czerwionka-Leszczyny wszedł nietrzeźwy mężczyzna, który przepychał się i zachowywał się arogancko. 
Doszło do sprzeczki z jednym z pasażerów, który zwrócił mężczyźnie uwagę. Pasażer ten został uderzony w twarz przez agresora. Pokrzywdzonym jest 47-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego. Tożsamość agresora jest ustalana przez policję, ponieważ oddalił się on z miejsca zdarzenia przed przyjazdem funkcjonariuszy - mówi nam sierż. sztab. Dariusz Jaroszewski z KMP w Rybniku.

Jeśli pasażerowie posiadają zdjęcia, filmy z tego zdarzenia, proszeni są o kontakt z komisariatem policji w Czerwionce-Leszczynach.

Komisariat Policji w Czerwionce-Leszczynach

44-230 Czerwionka-Leszczyny

ul. 3 Maja 40

tel. (32) 439 17 10 - Dyżurny

tel. (32) 439 17 12 - Sekretariat Komendanta

czerwionka-leszczyny@rybnik.ka.policja.gov.pl