Dziś przed magistratem odbył się protest Młodzieży Wszechpolskiej i członków klubu Polonia Christiana pod nazwą "Powiedz stop tęczowemu terroryzmowi". To odpowiedź na interwencję polityków w sprawie konferencji "Tęczowa zaraza".

Na skwerze przed Urzędem Miasta w Rybniku w sobotnie popołudnie zebrała się grupa protestujących "przeciwko tęczowemu terroryzmowi". To odpowiedź Młodzieży Wszechpolskiej i klubu Polonia Christiana na interwencję polityków i działaczy wobec konferencji "Tęczowa zaraza" - przypomnijmy, w środę nie doszło do skutku spotkanie w Hotelu przy Młynie. Organizacji spotkania sprzeciwili się m.in. europoseł Robert Biedroń, poseł Maciej Kopiec, Przewodniczący Rady Miasta Rybnika Wojciech Kiljańczyk i rybniccy działacze (więcej tutaj:  https://rybnik.dlawas.info/wiadomosci/kontrowersje-wokol-konferencji-teczowa-zaraza/cid,12983,a).

Z kolei wczoraj podczas konferencji prasowej Młodzież Wszechpolska zaprezentowała dyplom - "Złotego cenzora bolszewizmu. Za wybitne zasługi w ograniczeniu wolności zgromadzeń mieszkańców miasta Rybnik," przygotowany dla Wojciecha Kiljańczyka i Macieja Kopca.