W rejonie skrzyżowania ul. Patriotów z ul. Żurawia doszło do zderzenia "osobówki" z motorowerem. Kierująca oplem 23-letnia mieszkanka Rybnika nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 16-letniemu motorowerzyście.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek godzinie 15.45 w rejonie skrzyżowania ulicy Patriotów z ulicą Żurawia. Jak ustalili policjanci z rybnickiej drogówki, kierująca oplem 23-letnia mieszkanka Rybnika nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 16-letniemu motorowerzyście. Małoletni z ogólnymi obrażeniami ciała został zabrany do WSS nr 3 w Rybniku. Na szczęście jego życiu i zdrowi nie zagraża niebezpieczeństwo. Mundurowi zatrzymali kierującej osobówką prawo jazdy.
To kolejny w ostatnich dniach wypadek na rybnickich drogach - tylko w tym tygodniu policja odnotowała kilka zdarzeń drogowych, m.in. na Mikołowskiej - więcej na temat wypadku tutaj: https://rybnik.dlawas.info/wiadomosci/wypadek-na-skrzyzowaniu-mikolowskiej-ze-strzelcow-bytomskich/cid,16026,a, z udziałem samochodu osobowego i jednośladu na ulicy Podmiejskiej: https://rybnik.dlawas.info/wiadomosci/aktualizacja-wypadek-na-podmiejskiej/cid,16015,a oraz w Lyskach na ul. Kamionki: https://rybnik.dlawas.info/wiadomosci/wypadek-na-kamionki-poszkodowany-77-latek-trafil-do-szpitala/cid,16030,a