Data wydarzenia: 28.07.2019 10:00 - 28.07.2019 20:00
Miejsce wydarzenia: Lokal Zbeereźnik, ul. Plac Wolności 1a

Jeśli ktokolwiek sądził, że tak starej gry jak szachy nie można urozmaicić - to był w błędzie. Ekipa Riot Games - twórców najpopularniejszej aktualnie gry na świecie, czyli kultowego „League of Legends” - wypuściła niedawno nowy tryb rozgrywki, który momentalnie zawojował cały świat. Mowa tu o Potyczkach Taktycznych (z ang. Teamfight Tactics). Już w najbliższą niedzielę 28 lipca odbędzie się pierwszy turniej Teamfight Tactics w regionie, którego organizatorem jest Agencja Gamingowa Squirrel Gaming, która w swoim dorobku ma wiele ciekawych festiwali gier. Początek imprezy o godz. 10:00.

Rozgrywka w Teamfight Tactics toczy się na ośmiu planszach (zainspirowanych tą z szachów), na których każdy z zawodników układa podległe mu jednostki. Ułożenie, poziom jednostek i liczba monet w portfelu decydują o wygranej. Dodatkowo jeśli na naszej planszy gromadzimy jednostki mające ze sobą coś wspólnego, otrzymają one w zamian bonusy, które z pewnością pomogą w rywalizacji. Całość rozgrywki oparta jest na uniwersum tzw. „LoLa”.

Zawody odbędą się w Zbeereźniku przy Placu Wolności. Lokal specjalnie na tę okazję przygotował menu inspirowane grą! Będziecie mogli spróbować m.in. hot-doga z uścisku demona czy zapiekanego Yordla.

Wpisowe to tylko 20 zł.
ZAPISY: piotr@squirrelgaming.pl

Więcej na temat wydarzenia:
TUTAJ