W Bytomiu odbyły się Mistrzostwa Śląska młodzików, juniorów młodszych oraz juniorów w judo. Zawodnicy KS Polonia Rybnik i Kejza Team wrócili z mistrzostw z medalami. Juniorzy z Kejza Team odnieśli ponadto sukces w IX Międzynarodowym Turnieju Judo Dla Dzieci i Młodzieży „Pokonujemy Granice”, zaś Zuzanna Łogożna z Polonii Rybnik zdobyła w minioną sobotę złoto Pucharu Polski Seniorek!

6 stycznia w Bytomiu odbyły się Mistrzostwa Śląska w Judo. W sumie w zawodach startowało 263 zawodników z 29 klubów z województwa śląskiego. O tytuł Mistrza Śląska walczyło ośmiu zawodników z KS Polonia Rybnik, którzy zdobyli 7 medali:

Szymon Szulik u15 55kg 1 miejsce
Karol Kuczera u21 66kg 2 miejsce
Wojciech Pasieka u21 66kg 3 miejsce
Jakub Rak u15 73kg 3 miejsce
Szymon Panek u15 50kg 3 miejsce
Adrian Stefański u15 42kg 3 miejsce
Igor Gabriel u15 38kg 3 miejsce

Z klubu Kejza Team Rybnik wystartowało trzech zawodników, srebrny medal wywalczył Rafał Szopniewski.W IX Międzynarodowym Turnieju Judo Dla Dzieci i Młodzieży „Pokonujemy Granice” o Puchar Prezydenta Miasta Bielsko-Biała wzięło udział ośmiu zawodników Kejza Team Rybnik. Medale wywalczyli: Miłosz Kowalski (srebro) i Daria Banasiewicz (brąz).W minioną sobotę w Józefowie złoty medal 
Pucharu Polski Seniorek w judo zdobyła Zuzanna Łogożna (-57 kg) z KS Polonia Rybnik.
- Zuzia dziś pokazała co to jest wiara w swoje możliwości, w finale mimo że przegrywała na wazari od początku walki, walczyła do samego końca. Dwanaście sekund przed końcem wykonała rzut na Sode tsurikomi goshi, po którym sędziowie orzekli remis. W dogrywce zwyciężyła zakładając skutecznie duszenie! Dla Zuzi jest to pierwszy złoty medal z tej rangi zawodów, ale wiemy, że nie ostatni! - czytamy na stronie klubu.