Data wydarzenia: 29.02.2020 09:00 - 29.02.2020 20:00
Miejsce wydarzenia: CKE, ul. 3 Maja 36D, 44-230 Czerwionka-Leszczyny

W sobotę w Czerwionce- Leszczynach odbędzie się event charytatywny pod hasłem Maks i Dinopowieści. W programie m.in. warszaty "Rozbudź w sobie dinozaura", szkolenia medyczne, występ Teatrzyku na Patyku oraz koncert zespołu Dream Light.

Dochód z wydarzenia zostanie przekazany dla Maksa Podlejskiego, by wesprzeć go w codziennej walce z chorobą. Maks zmaga się z chorobą Niemanna Picka typu C. Jest nietuzinkowym chłopcem, którego pasje i chęć walki o zdrowie inspirują każdego, kto go pozna. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do wizyty na stronę: https://www.facebook.com/maxwalczy/

Część warsztatowo-edukacyjna rozpoczyna się od 9:00 i trwa do 15:00. - Zapraszamy Małych i Dużych Człowieków, by sprawdzili swoje umiejętności na warsztatach Rozbudź w sobie dinozaura, które poprowadzą uczniowie z SP4 w Czerwionce. Zachęcamy też do udziału w Kawiarence Dyskusyjnej, by przy ciastku i kawie skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów do spraw rozwoju dzieci i młodzieży. Przygotowaliśmy dla Państwa Strefę Relaksu i szkolenia medyczne, warsztaty prowadzone przez HUFIEC Ziemi Rybnickiej oraz występ Teatrzyku na Patyku - mówią organizatorzy. Część oficjalna trwa od godziny 18:00 na Sali koncertowej CKE i uświetni ją występ zespołu Dream Light. 

Szczegółowe informacje podają Dinozaury na stronie: https://www.facebook.com/events/1027987690933140/

Szykujmy łapy i pancerze. Stwórzmy razem wydarzenie MAKS I DINOPOWIEŚCI.