Kapitan "Rekinów" Kacper Woryna weźmie udział w programie "Jaka to melodia?" Odcinek specjalny teleturnieju z udziałem żużlowców zostanie wyemitowany dziś o 17:25. W programie poza Kacprem Woryną wystąpią: Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno), Szymon Woźniak (truly.work Stal Gorzów) oraz dziennikarz i ekspert motoryzacyjny - Włodzimierz Zientarski.

To utwór legendarnej grypy Kiss czy może Zenka Martyniuka? Na takie pytanie, po wysłuchaniu zaledwie kilku taktów muzyki będzie musiał odpowiadać nasz kapitan Kacper Woryna, który weźmie udział w popularnym telewizyjnym teleturnieju "Jaka to melodia?". A wszystko to oczywiście w szczytnym celu. Silna reprezentacja żużlowców w najbliższą sobotę, 18 stycznia weźmie udział w nagraniu  teleturnieju  emitowanego na antenie TVP1 „Jaka to melodia?”. Szymon Woźniak z TRULY.WORK Stali Gorzów, Kacper Woryna z PGG ROW Rybnik i Dominik Kubera z FOGO Unii Leszno będą gośćmi odcinka specjalnego.

Żużlowcy będą musieli zmierzyć się z zagadkami muzycznymi, ale przede wszystkim będą mieli okazję do zaprezentowania się szerszej publiczności w roli, w której na co dzień nie występują. Gospodarzem teleturnieju jest Rafał Brzozowski, a odcinek z udziałem zawodników będzie odcinkiem specjalnym. Wygrana w odcinku specjalnym zostanie przekazana na cel organizacji dobroczynnych.