Data wydarzenia: 23.02.2019 17:00 - 23.02.2019 20:00
Miejsce wydarzenia: Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach. ul. 1 Maja 91b

Mirek Jędrowski i jego zespół śląski to niekwestionowani królowie każdej biesiady! W Chwałowicach zobaczymy program specjalny w wykonaniu siedmiu osób na scenie. Ich obecność przeniesie nas w barwny, wesoły świat przepełniony dobrą muzyką, humorem, wspólnym śpiewaniem, zabawą oraz licznymi konkursami i innymi atrakcjami. Na najlepsze Biesiadne Show w Polsce zaprasza Dom Kultury Chwałowice.

Jędrowski Show BIESIADA ŚLĄSKA w sobotę 23 lutego 2019 r. o godz. 17.00.

Bilety - 35 zł do nabycia na stronie: www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie Domu Kultury Chwałowice tel. 32 4216222 w. 39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.

Biesiada Śląska z udziałem Mirka z zespołem to coś więcej niż zwykła zabawa. To autentyczne emocje, pozytywna energia i prawdziwie rodzinna atmosfera. To też doskonała muzyka taneczną, która sprawi, że nogi same niosą nas na parkiet. A przy tym również skecze, przy których wszyscy śmieją się do łez. To prawie 2 godziny wspólnej zabawy i jedyne tak barwne widowisko w Polsce, uzupełnione oryginalnymi, kolorowymi strojami, które doskonale uzupełniają radosny klimat imprezy.  Dyskografię zespołu stanowi dziewięć płyt z utworami nagranymi w latach 1997 - 2015, a są między nimi takie hity jak:  „Śpywom Aniołku Tobie” czy „Babski Comber Show” i wiele innych.

Poniżej fragment koncertu Babski Comber Show Mirek Jędrowski.