12 lutego po długiej przerwie Punkt Informacji Miejskiej wraca do pracy. Jutro rozpocznie się walentynkowy weekend, zakochani będą mogli zrobić sobie pamiątkowe selfie w okazjonalnej ramce w kształcie serca. Przygotowano też Walentynkowe Podchody z halo! Rybnik na terenie Śródmieścia. Ta plenerowa zabawa skierowana jest do par i całych rodzin. Mapa i wszelkie informacje pojawią się w punkcie. Co jeszcze czeka na Was w halo! Rybnik?

Z początkiem roku halo! Rybnik dostało się pod skrzydła Teatru Ziemi Rybnickiej. Dotychczasowa działalność będzie kontynuowana, a oferta zostanie wzbogacona o nowe propozycje. Punkt będzie działał tradycyjnie od poniedziałku do niedzieli w godz. 10.00-18.00. Ze względu na panujące obostrzenia sanitarne, tymczasowo nie będą organizowane wydarzenia kulturalne w dotychczasowej formie. To jednak nie przeszkadza, aby mieszkańcom zapewnić dobrą zabawę.

W piątek rozpoczynamy walentynkowy weekend. Wszyscy zakochani będą mogli zrobić sobie pamiątkowe selfie w okazjonalnej ramce w kształcie serca. Dla najbardziej aktywnych przygotowano drobne upominki. Zapraszamy również do udziału w Walentynkowych Podchodach z halo! Rybnik, które odbędą się na terenie Śródmieścia. Ta plenerowa zabawa skierowana jest do par i całych rodzin, które spacerując po naszym pięknym mieście, będą odkrywać jego zakamarki. Mapa i wszelkie informacje pojawią się w punkcie.

W galerii halo! Rybnik będzie można oglądać wystawę akwareli Macieja Kozakiewicza. W walentynkowy weekend o miłą atmosferę zadba Brewera Beer&Cafe, która zapewni możliwość zakupu na wynos pysznej kawy, herbaty, bezalkoholowego słodkiego grzańca oraz walentynkowych słodkości (pt i nd – 15.00-18.00, sb 10.00-18.00). Chwile w halo! Rybnik umili też muzyka rybnickich zespołów, którą będzie można również usłyszeć na deptaku (niestety w związku z ograniczeniami sanitarnymi z płyty CD…). Niedługo w ofercie punktu pojawi możliwość zakupu albumów muzycznych i innych produkcji lokalnych artystów.

Nadal w punkcie halo! Rybnik istnieje możliwość odbioru w trakcie weekendu poczty z Urzędu Miasta Rybnika. Taką potrzebę należy zgłosić wcześniej w urzędzie, pod nr tel. 32 43 92 001. Przypominamy, że w najbliższą sobotę na rybnickim deptaku odbędzie się Zimowy Jarmark Staroci i Rękodzieła. Stoiska czynne będą w godz.7.00-15.00.

halo! Rybnik działać będzie w obowiązującym reżimie sanitarnym. Jednocześnie w punkcie może przebywać 6 osób. Nie zapomnijcie o maseczkach!

Do zobaczenia w halo! Rybnik!