Organizowany przez Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach www.dkchwalowice.pl Festiwal RAJ NAJNAJ został zgłoszony do tegorocznej edycji plebiscytu Słoneczniki.

Organizowany przez Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach www.dkchwalowice.pl Festiwal RAJ NAJNAJ został zgłoszony do tegorocznej edycji plebiscytu Słoneczniki https://sloneczniki.czasdzieci.pl/, organizowanego przez portal CzasDzieci.pl.
SŁONECZNIKI są po to, aby docenić i nagrodzić organizatorów najlepiej przygotowanych wydarzeń, które w znacznym stopniu przyczyniają się do rozwoju dzieci, będąc równocześnie dla nich najlepszą rozrywką.
Chwałowicki „Festiwal RAJ NAJNAJ - Letnia Akademia Malucha" został zgłoszony w  kategorii JĘZYK (rozwijanie u dziecka inteligencji językowej). 
Oto link do głosowania na najlepszą inicjatywę dla dzieci na Śląsku 2019 - głosowanie do 9 września: 
Słoneczniki 2019 - II etap - Głosowanie!
Drodzy Rodzice! Zgłosiliście wiele wspaniałych, twórczych i rozwojowych Inicjatyw dla dzieci. Teraz pora wybrać te najlepsze z najlepszych! Wszystko w Waszych rękach, ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA na Festiwal RAJ NAJNAJ!
To właśnie Rodzice wybierają najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci, bo to rodzic, jako osoba najbliższa dziecku, najlepiej wie, jak bawiły się dzieci na danych zajęciach i co wyniosły z nich wartościowego.
Najważniejszymi kryteriami konkursu sąogólne podejście prowadzącego do najmłodszych, dostosowanie oferty do potrzeb rozwojowych dziecka, atrakcyjność inicjatywy, oceniana w odniesieniu do zaangażowania emocjonalnego dziecka.