Data wydarzenia: 25.08.2018 17:00 - 25.08.2018 18:00
Miejsce wydarzenia: halo! Rybnik, ul Sobieskiego 20

Punkt Informacji Miejskiej halo! Rybnik zaprasza wszystkich młodych duchem (nie tylko seniorów), którzy chcą ciekawie spędzać czas.

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Rybniku wspiera nowy projekt międzypokoleniowy Książki na miarę. Dzieci i seniorzy zaprojektują i uszyją książeczki sensoryczne i inne cuda – ograniczeniem jest tylko własna wyobraźnia. Chcemy opowiedzieć o tym projekcie i zaprosić Państwa do udziału w nim. A potrzebni są nie tylko mistrzowie igły, nici i maszyny do szycia. Jesteś osobą kreatywną, pomysłową, przyjazną? A może świetnie dogadujesz się z dziećmi lub młodzieżą? Może lubisz rysować, malować, albo po prostu potrafisz świetnie zestawiać kolory? Jeśli tak, to przyjdź do halo! Rybnik i dowiedz się, jak możemy zacząć wspólnie działać!

Po spotkaniu na temat projektu Stowarzyszenie 17-tka oraz klubowicze IKA Integracyjny Klub Aktywnych wybierają się na "Spacer na miarę" możliwości każdego. Małgosia Płoszaj poprowadzi nas historycznymi śladami rybnickich Żydów. Zapraszamy, przyłącz się do nas!