Serial "Diagnoza" znika z anteny - ostatni odcinek o losach lekarzy z rybnickiego szpitala ma zostać wyemitowany 21 maja. Tymczasem Maciej Zakościelny zapowiada: "Sprostujmy informację. Dostałem informację od producentki, że to absolutnie nie jest koniec. Aczkolwiek już nie wiem, co w tym Rybniku mogłoby się jeszcze wydarzyć, żebyśmy nie przestraszyli turystów, którzy chcieliby Rybnik zobaczyć".

Od kilku dni pojawiają się zapowiedzi o zaprzestaniu produkcji serialu o losach lekarzy z rybnickiego szpitala. Serial pojawił się na antenie TVN jesienią 2017 roku. W ostatnim czasie oglądalność produkcji spadała, a czwarty sezon, zgodnie z założeniami produkcyjnymi, ma być ostatnim. Tymczasem w dzisiejszym programie "Dzień dobry TVN" wyemitowano rozmowę z Maciejem Zakościelnym, który w "Diagnozie" gra jedną z głównych ról:
- Sprostujmy informację. Dostałem informację od producentki, że to absolutnie nie jest koniec. Aczkolwiek już nie wiem, co w tym Rybniku mogłoby się jeszcze wydarzyć, żebyśmy nie przestraszyli turystów, którzy chcieliby Rybnik zobaczyć - przyznał Maciej Zakościelny w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.
Co dalej z "Diagnozą", okaże się wkrótce.