Lot w przestworzach, wspinaczka wysokogórska, a może spacer nad przepaścią? W tym tygodniu w Centralnie Fajnej Letniej Strefie w Europie Centralnej będzie można spędzić wakacje z adrenaliną i wirtualną rzeczywistością.

W specjalnej STREFIE VR pojawiły się stanowiska, które zarówno najmłodszym, jak i dorosłym dostarczą niezapomnianych wrażeń. Dzięki wirtualnej rzeczywistości będzie można zdobywać górskie szczyty bez asekuracji czy podziwiać świat z góry podczas lotu w specjalnym kombinezonie. Nie zabraknie też gier dla miłośników sportów walki i westernowych strzelanek na Dzikim Zachodzie. Dzięki wirtualnej rzeczywistości będzie też można wybrać się na spacer na wysokości 80 pięter! Dla tych, którzy wolą twardo stąpać po ziemi, przygotowano aplikacje do zabaw zręcznościowych oraz kreatywnych.

Wszystkie atrakcje będą dostępne bezpłatnie.   

Centralnie Fajna Letnia Strefa w Europie Centralnej funkcjonować będzie aż do 19 września. Od czwartku do niedzieli do dyspozycji odwiedzających jest strefa chillout z siedziskami, ogromną, piaszczysta plażą i doskonałym jedzeniem. Dodatkowo w każdy weekend zaplanowano inne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Warto na bieżąco śledzić stronę internetową Europy Centralnej www.europacentralna.eu oraz media społecznościowe centrum, gdzie publikowany jest aktualny program imprez.