Rybnicki Chór Kameralny „Autograph” zdobył I miejsce w kategorii chórów kameralnych podczas Tyskich Wieczorów Kolędowych.

Jury konkursu doceniło śpiew chórzystek i przyznało paniom I Nagrodę w kategorii chórów kameralnych. Dodatkowo, dyplom uznania za zajęcie I miejsca w konkursie chóralnym festiwalu Tyskie Wieczory Kolędowe, otrzymał zespół od innego jury – dziecięcego – niezależnie oceniającego wszystkich wykonawców.
W przesłuchaniach konkursowych, które odbyły się 4 stycznia w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych im. Feliksa Rybickiego w Tychach, wzięło udział 19 chórów z całej Polski. Rybnicki Chór Kameralny Autograph przedstawił repertuar złożony z opracowanych przez kompozytora i aranżera – Jacka Glenca kolęd: Z narodzenia Pana, Oj, Maluśki, Maluśki i Dzisiaj w Betlejem. W sobotę 11 stycznia, podczas uroczystego Koncertu Laureatów, odbywającego się w kościele p.w. Św. Marii Magdaleny w Tychach rybnickie chórzystki ponownie miały okazję wystąpić z kolędami przed licznie zgromadzoną publicznością.