Alicja Janosz wystąpi w Rybniku w ramach Festiwalu RAJ NAJNAJ.

Bilety - 35 zł/os do nabycia na stronie: www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie Domu Kultury Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.

ALICJA JANOSZ DZIECIOM to atrakcyjne piosenki dla najmłodszych, które zaspokajają również gusta rodziców. Znakomicie brzmiący, różnorodny stylistycznie album. Łatwo wpadające w ucho melodie i zgrabne teksty. Zabawne, ale również i takie, które w zgodzie z nurtem Rodzicielstwa Bliskości wspierają dzieci w doświadczaniu różnych emocji. Projekt "Alicja Janosz Dzieciom" powstał z miłości do dzieci i muzyki. Artystka wraz z mężem Bartoszem Niebieleckim - producentem krążka i współautorem większości piosenek, wzięła sobie za cel stworzenie takiej płyty, której słuchanie będzie przyjemne dla wszystkich członków rodziny. Płyta składa się z 10 piosenek oraz z 10 podkładów - do każdej z nich. Piosenki są różnorodne brzmieniowo i osadzone w wielu gatunkach muzycznych, od folku poprzez swing i reggae, skończywszy na tanecznym funky. Promocji płyty służą energetyczne koncerty, grane przez zawodowych muzyków, znanych ze współpracy z topowymi polskimi artystami, takimi jak Anita Lipnica, Katarzyna Groniec, LUC, Mesajah i wielu innych. Strona projektu: http://alicjajanoszdzieciom.pl/.

Na koncercie w Chwałowicach, oprócz piosenek z płyty „Alicja Janosz Dzieciom” usłyszymy również największe hity z bajek Disney'a czy z Akademii Pana Kleksa.

Alicja Janosz - kocha pisać, komponować i śpiewać. Na scenie zadebiutowała jako 8-latka. Mając 15 lat wygrała „Szansę na Sukces”, a w wieku 17 lat - pierwszy Polski talent-show pt. „Idol”. Prędko ukazała się moja debiutancka płyta „Ala Janosz”. Po kilku latach wydała dwa solowe albumy „Vintage” i „Retronowa” oraz dwa krążki z zespołem HooDoo Band, z którym zagrała wiele koncertów, a płyty zdobyły status Złotej Płyty i nominację do nagrody Fryderyka. Od 3 lat pracuje z dziećmi w Wolnej Szkole i prowadzi warsztaty wokalne dla maluszków i dla młodzieży. Dzięki pracy z nimi i swojemu 6 letniemu synowi, który wziął udział w nagraniach, powstał wyjątkowy dla niej projekt ALICJA JANOSZ DZIECIOM. Alicja uwielbia spędzać czas z ludźmi pełnymi pasji i serdeczności. Kocha tworzyć i to nie tylko muzykę. Pisze felietony do magazynu „EkoStyle”, tworzy łapacze snów, daje drugie życie starym przedmiotom. Kocha jogę (zwłaszcza aerial jogę, poznaje też kundalini), uwielbia znajdywać „perełki” w lumpeksach. Jak sama mówi: „Moją misją jest dawanie dzieciom radości poprzez wspólny śpiew i taniec, a także wprowadzanie dzieci w świat wartościowej muzyki oraz wspieranie ich w poczuciu integralności”. Oficjalna strona artystki: http://alicjajanosz.pl/.

Alicja Janosz to zwyciężczyni pierwszej edycji programu „Idol“. Laureatka wielu festiwali w kraju i zagranicą. Ma na koncie 3 solowe płyty. Laureatka 2 złotych płyt z zespołem HooDoo Band. Prowadzi zajęcia muzyczne dla dzieci w Wolnej Szkole w Domaszczynie, w Ośrodku Działań Twórczych Światowid oraz w Vertigo Jazz Club we Wrocławiu, gdzie regularnie gra koncerty dla dzieci i nie tylko. Z powołania propagatorka rodzicielstwa bliskości i zdrowego odżywiania. Tworzy piosenki i koncertuje. Prowadzi bloga i pisze felietony do magazynu EkoStyle. Od 6 lat mama Tymka. Jak mówi: „Moją misją jest dawanie dzieciom radości poprzez wspólny śpiew i taniec, a także wprowadzanie dzieci w świat wartościowej muzyki oraz wspieranie ich w poczuciu integralności”. Strona: http://alicjajanosz.pl/.