Data wydarzenia: 17.02.2019 16:00 - 17.02.2019 22:00
Miejsce wydarzenia: Teatr Ziemi Rybnickiej, Plac Teatralny 1, tel. 32 42 22 320

Informujemy, że w związku z żałobą narodową po śmierci prezydenta Pawła Adamowicza spektakl „Chcesz się bawić? Zadzwoń!" który miał odbyć się 19 stycznia w Teatrze Ziemi Rybnickiej, został przeniesiony na 17 lutego, godz.16:00 i 19:00. Wszystkie bilety, które zostały zakupione, zachowują ważność. Dwudziesta rocznica ślubu w Paryżu? Ach jak cudownie - Charlotte już dopina walizkę! Zapowiada się wspaniale... gdyby nie kilka nagłych niespodzianek i „małych” sekretów, które tworzą pajęczą sieć, wplątując w nią zarówno bohaterów, jak i widzów. Już wkrótce w tę "sieć" przygotowaną przez artystów spektaklu "Chcesz się bawić? Zadzwoń" będą mogli wpaść także widzowie Teatru Ziemi Rybnickiej, gdzie historia Henry'ego, który traci pracę i wszystkie środki przeznaczone na podróż przez co spełnienie paryskiego marzenia staje pod znakiem zapytania, zostanie wystawiona już 19 stycznia o godz. 16:00 i 19:00. W obsadzie aktorzy znani z popularnych telewizyjnych seriali, m.in. bracia Mroczkowie, Michał Mikołajczak, Dominika Gwit, Krzysztof Hanke, Michał Koterski czy Michał Piróg.

- Luźna, zabawna komedia. Przyjemny sposób na spędzenie wieczoru.
Super przedstawienie. Miła,lekka komedia.

Dobrze wydane pieniądze i wspaniale spędzony czas. Idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Tak, w skrócie, widzowie recenzują spektakl. Opowiadana historia nie jest specjalnie skompilowana. Otóż...

Dwudziesta rocznica ślubu w Paryżu? Ach jak cudownie - Charlotte już dopina walizkę! Zapowiada się wspaniale... gdyby nie kilka nagłych niespodzianek i „małych” sekretów, które tworzą pajęczą sieć, wplątując w nią zarówno bohaterów jak i widzów.

Henry traci pracę i wszystkie środki przeznaczone na podróż. Spełnienie paryskiego marzenia staje pod panicznym znakiem zapytania! Na pomoc przybywa Tristan - kreatywny sąsiad, który daje propozycję nie do odrzucenia... Henry, nie chcąc narazić się swojej żonie postanawia przyjąć niecodzienną ofertę! Ach..Czego nie robi się dla ukochanej żony? (...lub bardziej ze strachu przed nią?!:)) call center o erotycznym zabarwieniu... to dopiero początek dobrej zabawy!

Kiedy Charlotte wpada na trop tajemnic męża, po jej piętach zaczyna deptać detektyw Bloggins. Co ukrywa kobieta? Czego szuka detektyw? Czym zaskoczy nas każda pojawiająca się postać?

Światowa premiera sztuki „CHCESZ SIĘ BAWIĆ? ZADZWOŃ!” to prawdziwa uczta pełna zwrotów akcji, barwnych postaci i świetnego humoru spędzonego w towarzystwie gwiazd, na którą serdecznie zapraszamy.

***
BILETY W CENIE: 100,- 80,- 60,- PLN

BILETY W INTERNECIE: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl

REZERWACJE GRUPOWE TEL. 887-410-411, e-mail: info.tomma@gmail.com                                                   

ORGANIZACJA SPEKTAKLI TEL. 603-410-411   
                    
Obsada:  

Michał Koterski / Michał Piróg
Dominika Gwit /Anna Powierza
Marek Włodarczyk / Michał Mikołajczak 
Marcin Mroczek / Rafał Mroczek
Klaudia Halejcio/Katarzyna Polewany
Krzysztof Hanke/ Piotr Pręgowski
Iwona Rulewicz / Dorota Bierkowska