Data wydarzenia: 16.02.2019 09:00 - 17.02.2019 14:00
Miejsce wydarzenia: Zespół Szkół Technicznych, ul. Kościuszki 5, 44-200 Rybnik

Już za dwa tygodnie w Rybniku odbędzie się najcieplejsza impreza tej zimy - pierwszy konwent walentynkowy, odbywający się na Górnym Śląsku - Aicon 2019! Impreza organizowana jest przez twórców Tsuru Japan Festival.

- Na Aiconie czekać na Was będzie gorąca, walentynkowa atmosfera, słodko okraszona romantycznym wystrojem. Niech porwie Was czar miłosnego klimatu! Szykujemy dla Was ogrom atrakcji, które będziecie mogli przeżyć wspólnie ze swoją ukochaną osobą, jak i zdobędziecie szansę na poznanie kogoś wyjątkowego - mówi organizator konwentu, Jaromir Rakowski. - Nie zabraknie również paneli, prelekcji oraz konkursów, przygotowanych przez naszych wspaniałych gości! Nie zapomnijcie o wspólnym karaoke oraz DDR, jaki rywalizowaniu we wszelkich turniejach konsolowych.

A ponieważ to Wy jesteście wyjątkowi dla nas, rozpoczniemy konwent od czegoś niezwykle przyjemnego - na naszym konwencie każdy z Was otrzyma słodki, walentynkowy upominek! Jeśli wciąż Wam mało, zapraszamy Was do herbaciarni, gdzie z pewnością zjecie przepyszne sushi, wspólnie wypijecie Bubble Tea, czy też zjecie słodkie, lodowe desery prosto z Japonii - Kakigōri.

To wszystko, jak i masa innych, niezwykłych atrakcji będzie czekało na Was już podczas Aiconu 2019! Dlatego nie zastanawiajcie się i wpadajcie na najgorętszą imprezę roku!

Zapraszamy na stronę aicon.com.pl

Tu kupisz BILET https://nagatosystem.pl

Ceny biletów
Do końca grudnia 40zł
Styczeń 45zł
Luty 50 zł

Na miejscu:
2 dni – 50 zł
Sobota – 40 zł
Niedziela – 20 zł

Możecie spodziewać się takich sali jak: 
- Sala walentynkowa 
- Sala anime24
- Sala animelogi
- Sala fantasy 
- Sala konferencyjna
- Sala planszowa
- Sala konsolowa
- Sala ultra star od ekipy T.A.
- Sala dorigami
- Sala studia nanokarrin (dubbingowa)
- Sala The Basement