Projekt "Mogę wszystko" przedstawia 11 cudownych dzieci o różnych zainteresowaniach, marzeniach. Łączy ich jedno, to dodatkowy chromosom, który pokazuje, jak waleczni są na co dzień i ile potrafią dać miłości. Zapraszamy Was serdecznie do 11 krain bezwarunkowej miłości, miliona uśmiechów, wzruszeń, trudów, walki...

"Mogę wszystko" to projekt stworzony z myślą o osobach z Zespołem Downa. Powszechnie funkcjonuje stereotyp, że "te" osoby są ograniczone przez dodatkowy chromosom i przez niego "z nich już nic nie będzie". Prześmiewczo rzucane w żartach docinki odnoszące się do trisomii typu "weź Downie" , "nie zachowuj się jak Down" są upokarzające dla nich samych i ich rodzin. Patrzenie na osoby z zespołem przez pryzmat utartych schematów jest bardzo mylne i krzywdzące.

Ludzie z trisomią naprawdę potrafią więcej niż wydaje się to społeczeństwu, żeby to dostrzec, trzeba dać im tylko szansę. Trzeba pozwolić zaistnieć im w przestrzeni społecznej, dostrzec ich wartościowość. Bardzo ważne jest edukowanie najmłodszych, że "inny," nie znaczy gorszy. Tylko wyjście społeczeństwa z przestrzeni stereotypu pozwoli osobom z różnymi niepełnosprawnościami na godne życie. Nie oceniaj, podaj im pomocną dłoń, aby mogły się rozwijać.