Mariusz Urbanek od kilku lat zajmuje się projektowaniem kalendarzy, w których pokazuje swoje rowerowe życie. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na rehabilitację kolarza.

O Mariuszu Urbanku i jego rowerowych wyczynach pisaliśmy podczas przygotowań do wyprawy nad polskie morze:
https://rybnik.dlawas.info/wiadomosci/wybrzeze-na-3-kolkach-mariusz-team-mariusz-urbanek-wyrusza-na-wyprawe/cid,12200,a.

Tu możecie przeczytać relację z wyjazdu: 
https://rybnik.dlawas.info/wiadomosci/wybrzeze-na-3-kolkach-mariusz-team-cz-3/cid,12368,ahttps://rybnik.dlawas.info/wiadomosci/wybrzeze-na-3-kolkach-etap-i/cid,12293,a
https://rybnik.dlawas.info/wiadomosci/wybrzeze-na-3-kolkach-mariusz-team-relacja/cid,12315,a.Efektem "Wyprawy na trzech kółkach" są m.in. zdjęcia, które znalazły się w kalendarzach na 2020 rok. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na rehabilitację kolarza.

- Mógłbym długo opowiadać jak istotnym elementem w moim ciągłym procesie rehabilitacji stanowi właśnie rower. Rzeczą oczywistą jest, że ilość sprzedanych kalendarzy ma istotny wpływ na jakość, poziom mojej rehabilitacji - mówi Mariusz Urbanek, zachęcając do kupna kalendarza, jak i pomocy w ich kolportażu. Z ubiegłorocznym wydawnictwem został zaproszony na Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Kalendarzy Zoom Art. 

Do nabycia:

Kalendarz ścienny A3 pionowe - sugerowana cena minimalna 20 zł.
Kalendarz ścienny A3 poziome - sugerowana cena minimalna 20 zł.
Kalendarz DL 3D do postawienia na biurko - sugerowana cena minimalna 10 zł.
Kalendarz listkowy w formie wizytówki GRATIS ;)

Więcej o moich kalendarzach można dowiedzieć się na stronie: https://www.facebook.com/Kalendarz2019/http://www.mariusz.pol-media.com.pl/